Arnavutluk, Avusturya, Aruba, Belçika, Bulgaristan, Bahreyn, Benin, uzun şort, Brunei, Belize, Kanada, Kongo, Demokratik Cumhuriyeti, Kongo, İsviçre, Kolombiya, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Danimarka, Estonya, İspanya, Finlandiya, Fransa, Gabon, Büyük Britanya, bir tür inek, Gana, Cebelitarık, Gine, Guadeloupe, Yunanistan, Gine Bissau, Hırvatistan, Haiti, Macaristan, İrlanda, İsrail, İtalya, Jamaika, Japonya, Kore Cumhuriyeti, Litvanya, Lüksemburg, Letonya, Fas, Monako, Martinik, Malta, Maritus, Nijer, Hollanda, Norveç, Yeni Zelanda, Panama, Fransız Polinezyası, Filipinler, Polonya, Portoriko, Portekiz, birleşme, Romanya, Rusya Federasyonu, İsveç, Slovenya, Slovakya, Senegal, Gitmek, Tunus, türkiye, Ukrayna, Amerika Birleşik Devletleri, Jeunesse Global - Nasıl çalışır INSTANTLY AGELESS®?

SODYUM SILICATE ve Magnezyum birlikte bir beraberlik cilt bunların kombinasyonu sağlayan iki farklılaştırılmış silikat özel bir karışımıdır.

Instantly Ageless, Jeunesse Global - Argireline® nedir?

INCI: Asetil Hekzapeptid-8

Argireline® Dr. Martin Rodbell laboratuarında geliştirilmiştir. O hücrelerin birbirleriyle haberciler iletişim dair kanıtlar bulundu çünkü biyokimyacı tıp olsun 1994 Nobel Ödülü vardı. Doktor Rodbells bulgu kas hareket ettirmek için, nörotransmitter asetilkolin (Ach) gerekli oldu. Daha fazla ACh kas taşınır, bu sözleşmeleri ve derin kırışıklıklar olacak daha. Ayrıca kimyasal isim Asetil heksaheptid bilinen Argireline®, bu nörotransmitterlerin salınımını inhibe eder. Büyük ölçüde yüz kasları daha az aktif olan ve daha iyi dinlenebilir bu sinir sinyallerini azaltmak için yeteneği vardır.

ACh en yaklaşık% 60 cilt nihayet tamamen pürüzsüz şansı var yaparak, Argireline® tarafından engellendi. Argireline® mevcut kırışıklıkların iki derecesi indirgenmiş altı amino asitten oluşan bir zincir, aynı zamanda bunların oluşumu etkin bir şekilde karşı hareket eden bir kanıtlanmış bir yöntemdir. Bu Argireline® içeren kremler esas kadar% 50 oranında kırışıklıkların derinliğini azaltabilir göstermiştir klinik olarak kanıtlanmış etkinliği, çalışmalar ve lazer ölçümleri ile tek anti-kırışıklık peptid olduğunu. Bu haricen kullanılır, yumuşak enjekte ve hiçbir toksik reaksiyonlara neden olmamalıdır etti. Argireline® Böylece, toksik olmayan, güvenli ve Botulinum toksin A (Botox *) nazik bir alternatif ve aynı eğitim mekanizmayı kıvrımlar amaçlamaktadır, ancak farklı şekillerde.

Argireline® kasların tam bir kapatma ancak yüz ifadeleri, sadece ciddi bir biçimde azaldığından neden olmaz. yüz, rahat ve çok doğal gençleşmek ama bir maske değildir. INCI: Asetil Hekzapeptid-8Türkiye, Türk, Turkey, Turkish
Aşağıdaki ülkelerde mevcuttur anda:
 AL 
 AT 
 AW 
 BE 
 BG 
 BH 
 BJ 
 BM 
 BN 
 BZ 
 CA 
 CD 
 CG 
 CH 
 CO 
 CY 
 CZ 
 DE 
 DK 
 EE 
 ES 
 FI 
 FR 
 GA 
 GB 
 GG 
 GH 
 GI 
 GN 
 GP 
 GR 
 GW 
 HR 
 HT 
 HU 
 IE 
 IL 
 IT 
 JM 
 JP 
 KR 
 LT 
 LU 
 LV 
 MA 
 MC 
 MQ 
 MT 
 MU 
 NE 
 NL 
 NO 
 NZ 
 PA 
 PF 
 PH 
 PL 
 PR 
 PT 
 RE 
 RO 
 RU 
 SE 
 SI 
 SK 
 SN 
 TG 
 TN 
 TR 
 UA 
 US 

  Türkiye'de 25:10:15 satin almak


INSTANTLY AGELESS™ ile 10 yıl 2 dakika içinde görünüm azaltabilir.

Türkiye, Türk, Turkey, Turkish

Jeunesse Global Instantly Ageless - Malzemeler:

Saf su, sodyum silikat, magnezyum alüminyum silikat, Asetil Hekzapeptid-3 (Argireline), fenoksietanol, Etilhekzilgliserin, Sarı 5 (CI 19140), Kırmızı 40 (16035 CI)


Amerika Birleşik Devletleri, Ukrayna, türkiye, Tunus, Gitmek, Senegal, Slovakya, Slovenya, İsveç, Rusya Federasyonu, Romanya, birleşme, Portekiz, Portoriko, Polonya, Filipinler, Fransız Polinezyası, Panama, Yeni Zelanda, Norveç, Hollanda, Nijer, Maritus, Malta, Martinik, Monako, Fas, Letonya, Lüksemburg, Litvanya, Kore Cumhuriyeti, Japonya, Jamaika, İtalya, İsrail, İrlanda, Macaristan, Haiti, Hırvatistan, Gine Bissau, Yunanistan, Guadeloupe, Gine, Cebelitarık, Gana, bir tür inek, Büyük Britanya, Gabon, Fransa, Finlandiya, İspanya, Estonya, Danimarka, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Kıbrıs, Kolombiya, İsviçre, Kongo, Kongo, Demokratik Cumhuriyeti, Kanada, Belize, Brunei, uzun şort, Benin, Bahreyn, Bulgaristan, Belçika, Aruba, Avusturya, Arnavutluk, Cannabis in tuerk
Cannabis in tuerk
open your tuerk cannabis business
KI-Trading unterstützt bei Earn.World durch Experten
tuerk - Decentralized Krypto wallet
Decentralized Krypto wallet
OneCoin - deutsch - Team Deutschland, Österreich, Schweiz

Weight management in Philadelphia
Fat burning diet in Phoenix
Diet plan in San Antonio
Weight reduction in San Diego
Diet in New York City
Lose weight in Houston
Weight loss in Chicago
Slim down in Dallas
Reduce weight in Toronto
Burn fat not Carbs in Los Angeles
Slimming in Montreal
Fat killer in Vancouver


www.global-ageless.com
      Independent Jeunesse® Distributor


Jeunesse™ Online Alışveriş üzerine önemli notlar:

Jeunesse™ internet ana sayfasında ülkenizi görüntülenen değilken bile INSTANTLY AGELESS™ sipariş edebilirsiniz (örneğin, Kanada, İsviçre, Avusturya, İspanya, Finlandiya ...). Eğer adresinizi girdiğinizde - Sonra dükkanda ülkenizi seçin.


        Hiçbir kredi kartı?  Bu hizmeti kullanmak: 
home, english, español, português, français, italiano, deutsch, nederlands, suomalainen, Dansk, svensk, Norsk, ελληνικά, Türk, русский, Український, Беларускія, čeština, български, polski, hrvatski, magyar, bosanski, român, slovenščina , slovenský, српски, shqiptar, Việt, 日本人, भारतीय, ภาษาไทย, 中国的,Instantly Ageless®

  • Bir kutuya 50 poşetler, 1 poşet 2-3 uygulamalar için yeterlidir.
  • Az 2 dakika içinde kolay kullanım.
  • İçeriyor devrimci peptidler (Argireline®).
  • Ile ve makyaj olmadan.
  • Her zaman sizinle - Herhangi bir çanta sığar.
  • 30 Gün Para İade Garantisi