Në këtë moment në dispozicion në vendet e mëposhtme:
 AL 
 AT 
 AW 
 BE 
 BG 
 BH 
 BJ 
 BM 
 BN 
 BZ 
 CA 
 CD 
 CG 
 CH 
 CO 
 CY 
 CZ 
 DE 
 DK 
 EE 
 ES 
 FI 
 FR 
 GA 
 GB 
 GG 
 GH 
 GI 
 GN 
 GP 
 GR 
 GW 
 HR 
 HT 
 HU 
 IE 
 IL 
 IT 
 JM 
 JP 
 KR 
 LT 
 LU 
 LV 
 MA 
 MC 
 MQ 
 MT 
 MU 
 NE 
 NL 
 NO 
 NZ 
 PA 
 PF 
 PH 
 PL 
 PR 
 PT 
 RE 
 RO 
 RU 
 SE 
 SI 
 SK 
 SN 
 TG 
 TN 
 TR 
 UA 
 US 


Mrekullia krem ​​i Jeunesse™ tani vjen në Brazil!

Jeunesse Global Brazil Pre Launch - Regjistrimi vetëm 1 $ !!!

Jeunesse Global - Si INSTANTLY AGELESS® punojnë?

Sodium SILICATE & Magnezi është një përzierje ekskluzive e dy silicates diferencuara të cilat lejojnë kombinimin e tyre në një barazim bashku lëkurë.


Para-regjistrimi: Para-regjistruar Starter Kit për $ 1
Instantly Ageless, Jeunesse Global - Çfarë është Argireline®?

INCI: Acetyl Hexapeptide-8

Argireline® është zhvilluar në laboratorin e Dr. Martin Rodbell. Biokimisti kishte çmimin Nobel 1994 në mjekësi merrni sepse ai gjeti dëshmi që qelizat të komunikojnë me njëri dërguarit e tjerë. Dr. Rodbells zbulim ishte se në mënyrë që të lëvizin një muskul, acetilkolinės neurotransmitter (ACH) është e nevojshme. Më shumë ACH është transportuar për të muskujve, më shumë ajo kontratat dhe më thellë do të jetë rrudhat. Argireline®, i njohur edhe me emrin kimike Acetyl Hexapeptide frenon lirimin e këtyre neurotransmitters. Ajo ka aftësinë për të zbutur në masë të madhe këto sinjale nervore që muskujt e fytyrës janë më pak aktiv dhe mund të relaksoheni më mirë.

Rreth 60% e ACH-së duke u bllokuar nga Argireline®, duke e bërë lëkurën më në fund ka shansin për të krejtësisht të qetë. Argireline® është një zinxhir i gjashtë amino acide që dy shkallë prej rrudhat ekzistuese reduktuar, si dhe një mënyrë provuar formacioni i tyre efektive kundërvepron. Ajo është e vetmja peptide anti-rrudhë me provuar klinikisht efektivitetit, studimet dhe matjet lazer kanë treguar se Argireline® krem ​​përmbajnë mund të reduktojnë ndjeshëm thellësinë e rrudhave deri në 50%. Ajo është përdorur nga jashtë, ka një të butë, nuk duhet të injektohet dhe nuk shkaktoi reagime toksike. Argireline® është kështu jo-toksike, të sigurt dhe alternativë të butë për të botulinum toksina A (Botox *), dhe ka për qëllim të njëjtë folds mekanizëm arsimor, por në mënyra të ndryshme.

Argireline® nuk shkakton një mbyllje të plotë të muskujve, por vetëm një zbutje të konsiderueshme të shprehjeve të fytyrës. Fytyra nuk është një maskë, por të relaksuar dhe shumë të natyrshme rejuvenated. INCI: Acetyl Hexapeptide-8


Shtetet e Bashkuara, Ukrainë, Turqi, Tunizi, Togo, Senegal, Sllovakia, Sllovenia, Suedi, Federata ruse, Rumani, bashkim, Portugali, Puerto Rico, Poloni, Filipinet, Polinezi french, Panama, Zelanda e Re, Norvegji, Holandë, Niger, Mauritius, Maltë, Martinique, Monako, Marok, Letoni, Luksemburg, Lituani, Republika e Koresë, Japoni, Xhamaika, Itali, Izrael, Irlandë, Hungari, Haiti, Kroaci, Guinea Bissau, Greqi, Guadeloupe, Guine, Gjibraltar, Gana, gërnzi, Britani e Madhe, Gabon, Francë, Finlandë, Spanjë, Estoni, Danimarkë, Gjermani, Republika Çeke, Qipro, Kolumbi, Zvicra, Kongo, Kongo, Republika Demokratike e, Kanadë, Belize, Brunei, Bermudas, Benin, Bahrain, Bulgari, Belgjikë, Aruba, Austri, Shqipëri,

Jeunesse Global vjen në Brazil - Launch Pre e Jeunesse Global në Brazil - Join sot për vetëm 1 $ !!!

      Independent Jeunesse® Distributor
Regjistrimi TV braziliane - Jeunesse Global Instantly Ageless
Jeunesse™ - produktit dhe biznesit prezantim
Si anëtar ju merrni për qëllimet tuaja këto faqe interneti të personalizuar falas!


Çmimi i shitjes është $ 75,41 për një kuti.
Çmimi i blerjes për anëtarët është 45,95 $!
Anëtarësimi zakonisht kushton 29,95 $ - tani në Pre Launch $ 1 (Nuk ka detyrime të mëtejshme).

Si anëtar i Jeunesse™ ju mund të më vonë blerë të gjitha produktet me çmime të shitjes me shumicë.
(Të gjitha çmimet plus taksave dhe të anijeve)
Udhëzimet Regjistrimi


Jeunesse Global vjen në Brazil - Para-regjistrimi: Para-regjistruar Starter Kit për $ 1 - Join sot për vetëm 1 $ !!!

home, bosanski, čeština, Dansk, deutsch, english, español, français, hrvatski, italiano, magyar, nederlands, Norsk, polski, português, român, shqiptar, slovenščina , slovenský, suomalainen, svensk, Türk, Việt, ελληνικά, Беларускія, български, русский, српски, Український, भारतीय, ภาษาไทย, 中国的, 日本人,


Jeunesse Global Brazil Pre Launch - Launch Pre e Jeunesse Global në Brazil - Regjistrimi vetëm 1 $ !!!Instantly Ageless® - Face-lift nga shishe...

  • 25 shishe për kuti, 1 shishkë është i mjaftueshëm për 3-5 aplikimet.
  • Trajtimi i lehtë në më pak se 2 minuta.
  • Përmban peptides revolucionare (Argireline®).
  • Me dhe pa make-up.
  • Gjithmonë me ju - i përshtatet në çdo çantë.
  • 30 Ditët Money Back Guarantee


Jeunesse Global Brazil Pre Launch - Regjistrimi vetëm 1 $ !!!


Jeunesse Global Instantly Ageless - Përbërësit:

Pastrohet me ujë, natriumi silikat, Magnezi silikati alumini, Acetil Hexapeptide-3 (Argireline), phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Yellow 5 (CI 19.140), Red 40 (CI 16.035)Jeunesse Global vjen në Brazil - Join sot për vetëm 1 $ !!!

Shqipëri, Austri, Aruba, Belgjikë, Bulgari, Bahrain, Benin, Bermudas, Brunei, Belize, Kanadë, Kongo, Republika Demokratike e, Kongo, Zvicra, Kolumbi, Qipro, Republika Çeke, Gjermani, Danimarkë, Estoni, Spanjë, Finlandë, Francë, Gabon, Britani e Madhe, gërnzi, Gana, Gjibraltar, Guine, Guadeloupe, Greqi, Guinea Bissau, Kroaci, Haiti, Hungari, Irlandë, Izrael, Itali, Xhamaika, Japoni, Republika e Koresë, Lituani, Luksemburg, Letoni, Marok, Monako, Martinique, Maltë, Mauritius, Niger, Holandë, Norvegji, Zelanda e Re, Panama, Polinezi french, Filipinet, Poloni, Puerto Rico, Portugali, bashkim, Rumani, Federata ruse, Suedi, Sllovenia, Sllovakia, Senegal, Togo, Tunizi, Turqi, Ukrainë, Shtetet e Bashkuara,

Para-regjistrimi: Para-regjistruar Starter Kit për $ 1 - Launch Pre e Jeunesse Global në Brazil

Jeunesse Global vjen në Brazil - Para-regjistrimi: Para-regjistruar Starter Kit për $ 1 - Join sot për vetëm 1 $ !!!

home, bosanski, čeština, Dansk, deutsch, english, español, français, hrvatski, italiano, magyar, nederlands, Norsk, polski, português, român, shqiptar, slovenščina , slovenský, suomalainen, svensk, Türk, Việt, ελληνικά, Беларускія, български, русский, српски, Український, भारतीय, ภาษาไทย, 中国的, 日本人,


Jeunesse Global Brazil Pre Launch - Launch Pre e Jeunesse Global në Brazil - Regjistrimi vetëm 1 $ !!!

Instantly Ageless® - Gjithnjë e më shumë njerëz janë entuziastë në mbarë botën...